امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپدیت Whmcs به نسخه 5.3.8
نویسنده پیام
mojtaba.gh آفلاین
عضو انجمن
عضو

اعتبار:
30
تشکر ها: 362
408 تشکر شده در 179 ارسال
ارسال: #11
RE: آپدیت Whmcs به نسخه 5.3.8
سلام

اگه موارد امنیتی زیر و راعیت کنید , بهتون قول میدم حداقل یه بچه هکر نمیتونه به سایتتون چپ نگاه کنه.

۱ ) سه پوشه templates_c , downloads ,attachments بعد از نصب به دایرکتوری home یا همون روت خودمون منتقل کنید , چرا ؟ واسه اینکه این پوشه های دارای دسترسی ۷۷۷ می باشند.
بعد از انتقال کافیه کد های زیر رو توی configuration.php اضافه کنید , یعنی آدرس این سه پوشه رو بهش بدید.

$templates_compiledir = "/home/username/templates_c/";
$downloads_dir = "/home/username/downloads/";
$attachments_dir = "/home/username/attachments/";

به جای username هم نام کاربردی هاست رو وارد کنید.

۲) دسترسی فایل configuration.php به ۶۰۰ تغییر بدید.
۳) پوشه ادمین رو احتیاجی نیست تغییر نام دهید , ولی توسیعه میشه که حتما توسط کنترل پنل هاست روش پسورد بزارید . واسه اینکار توی کنترل پنل هاستتون روی Protected Directories یا یه چیزی شبیه به این کلیک کنید و روی دایرکتوری admin یه پسورد بزارید.

۴ ) اگه واستون مقدور هستش توسط اینکدر ioncube فایل configuration.php رو کد کنید. البته باید توسط آخرین ورژن اینکدر ioncube اینکار رو بکنید. تا توسط لودر در سرور کامل خوانده بشه.

بعد از نصب هم پوشه install رو حتما پاک کنید , مثل من تغییر نام ندید, :-)

واسه آپدیت کردن هم اگه شما نسخه کامل جدید رو هم بریزید توی هاست بازم آپگرید میشه , حتما به پچ آپدیت نیاز ندارید. فقط قبلش فول بک آپ فراموش نشه , چون ممکنه یه وقت بعد از آپدیت صفحه سفید بشه , اونم به خاطر اینه که بعضی از نسخه های نال یه چیزی تزریق کردن توی دیتابیس که شما خبرش رو ندارید. :-)

در صورت استفاده از نسخه نال , از فردی یا گروهی که نسخه رو نال کرده , مطمئن شید. اکثر حملات روی نسخه های نال پیش میاد.

فارسی ساز نسخه جدید رو من آماده کردم , فعلا تست کنم , تا فردا توی همین انجمن میزارم رایگان دوستان استفاده کنند.
جستجو پاسخ با نقل قول
 تشکر شده توسط: Mehr@ban , محمد محمدعلیان

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نصب نشدن whmcs در پنل flashhost 4 3,486 04-08-2014، 14:03
آخرین ارسال: Mehr@ban
  درخواست whmcs mortaza2006 4 4,034 01-08-2014، 19:56
آخرین ارسال: mortaza2006
  میشه whmcs به youhoting.com متصل کرد saeid_m91 2 2,772 06-19-2013، 20:50
آخرین ارسال: Mohamm@d
  همکاری mywhmcs با whmcs.com Special_One 2 3,169 04-12-2013، 13:59
آخرین ارسال: Special_One
  پچ امنیتی whmcs (تمامی ورژن ها) Special_One 0 1,769 11-24-2012، 19:11
آخرین ارسال: Special_One

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
یوهاستینگ در بهمن سال 1389 با هدف ارائه خدمات میزبانی وب تاسیس گردید که در مدت زمانی نچندان کوتاه توانست در چهارمین جشنواره وب ایران سال 1390 عنوان هاستینگ برگزیده را به دست آورد.